İkinci El Saat Alan Yerler / 2. El Saat Alım Satım

İkinci El Saat Alan Yerler / 2. El Saat Alım Satım

2. El Hızlı Alım - Satım İçin Arayın: 0539 373 31 45

Türkiye’nin en popüler 2. el saat alanlar ve ikinci el saat alan yerlerinden birisi olarak, tüm Türkiye’de sizlere hizmet sağlamaktayız. Elinizde bulunan her türlü 2. el kol saati, markalı kol saati, antika saat, eski saatler ve benzer durumlardaki değerli saatlerinizi en yüksek fiyattan satın almaktayız.

Lüks ya da ve marka saatlerinizi model ve kalitesine göre alıyoruz. Yaşam tarzınızı yansıtan sizi toplum içinde daha zengin, gösterişli ve hoş gösteren saatlerinizi zaman içinde değiştirmek isteyebilirsiniz. Yine aynı kalitede ve aynı şıklıkta başka bir saatle değişim de isteyebilirsiniz. İkinci el saat alanlar olarak marka ve pahalı saatlerinizi ederi ile alıyoruz ödemesini ise sizin istediğiniz kurdan gerçekleştiriyoruz. Satmak ya da değişim yapmak istediğiniz marka saatinizi mağazalarımıza getirerek gerekli fiyatlandırma bilgisini alabilirsiniz.

İkinci el saat alanlar saatlerin her detayını ve gerekli belgelerini de saatle birlikte alırlar. Çünkü marka saatlerin tescil belgesi ve garanti belgesi bulunur.

İnternet üzerinden bizlere Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Almak ya da satmak istediğiniz marka saatle hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Elinizde bulunan her türlü marka saati, marka kol saati, antika saat, eski saatlerinizi en yüksek fiyattan satın alıyoruz!

İkinci El Saat Alan Firmalar

2. el saat alan yerler lüks saatler piyasada en fazla alıcısı olan saatlerdir. Bunlar gibi kıymetli marka saatlerdir. 2. el saat alan yerler elinizdeki saatin nasıl saat olduğunu iyi bilir ve size gerçek fiyatları sunarlar. Saat satımı ya da alımı yaparken güvenilir adresleri tercih etmelisiniz.

Kandırılmamak ve sonrasında da üzülmemek için gerçek saat alımı ya da satımı yapan güvenilir adresleri seçmelisiniz. Size teklif sunan saat alanlar belirli bir güven oluşturmuş iyi kalite firmalar olmalıdır. Saat alanlar olarak Rolex, Omega SA, Maurice Lacroix, Vacheron, Patek Philippe, TAG Heuer, Franck Muller, Longines, Tag Heuer gibi dünya markalarını almaktayız. Satmak istediğiniz lüks saatlerinizi değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saatleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

2. el saat alanlar piyasayı iyi bilen ve bu işte tecrübeli ekiplerle çalışan firmalardır. Saat marka ve modellerini çok iyi tanıyan ekspertizlerimiz sizlere doğru fiyatı sunacaklardır. 2. el saat alanlar sizlere gerekli bilgilendirmeyi yaparak bir teklif sunarlar.

Biz firma olarak birinci önceliğimizi siz müşterilerimiz için güven temelinde satışlar yapmak üzere tesisi ediyoruz. Ödeme yöntemlerimiz tüm alış-veriş işlemlerimizde hep nakittir. Siz bize güvenin ki sizin için detaylı ve güvenli alışveriş yapalım. Saatinizi değiştirmek ya da satmak veya yerine farklı bir model almak mı istiyorsunuz? Bu konuda sizlere isteğiniz doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Amacımız güven temeline dayalı uzun soluklu ticaret yapmak. Elinizde olan marka saatlerinizin fotoğraflarını whatsapp ya da diğer sosyal medya hesapları üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Ekspertizlerimiz gerekli ve detaylı incelemeleri yaptıktan sonra size saatinizin ücret teklifini sunacaklardır.

Karşılıklı anlaşma sonucu mağazalarım da ya da internet üzerinden isteğiniz doğrultusunda ödeme talep edebilirsiniz. Kaliteli ve orijinal marka saatlerinizi modeline bakmadan alıyoruz. Saat stantlarında bulunan tüm saatlerimiz orijinal ve gerçek markalardır.

En Çok Satın Aldığımız 2. El Saat Modelleri ve Fiyatları


2. El Saat Alanlar ve İkinci El Saat Alan Yerler İstanbul-2elesya.com!

Saat Markası Ortalama Sıfır Fiyatı Üretim Yeri
Rolex 45,000 TL Cenevre, İsviçre
Cartier 38,000 TL Paris, Fransa
Hublot 35,000 TL Nyon, İsviçre
Omega SA 35,000 TL Bienne, İsviçre
Maurice Lacroix 40,000 TL Zürih, İsviçre
Vacheron Constantin 39,000 TL Cenevre, İsviçre
Patek Philippe 40,000 TL Cenevre, İsviçre
TAG Heuer 55,000 TL Saint-Imier, İsviçre
Franck Muller 40,000 TL La Chaux-de-Fonds, İsviçre
Longines 40,000 TL Saint-Imier, İsviçre
Tag Heuer 40,000 TL La Chaux-de-Fonds, İsviçre

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.