Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar / Alan Yerler

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar / Alan Yerler

2. El Hızlı Alım - Satım İçin Arayın: 0539 373 31 45

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Genel olarak orta ve memur kesimin oturduğu Sultan beyli, İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden birisi olarak gösterilmekte. Diğer semt ve bölgelere oranla kira ücretlerinin de daha uygun bu bölgede insanlar ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm mağazaların tek çatı altında toplanmasını istemektedirler. Bölgede bulunan insanların sorunları konusunda yaptığımız araştırmalarda ikinci el eşya sektörünün ciddi anlamda sorunlu olduğunu görmekteyiz. Sultanbeyli İkinci El Eşya konusunda ihtiyaçlarını karşılayabilmek isteyen ekibimiz bölge halkına oldukça güzel bir hizmet vermek istemekte olup hem bölge halkının kazanç elde etmesine hem de köşede duran eşyaların değerlendirilmesini sağlamakta. Eşyalar üzerinden nasıl kazançlar elde edileceğini merak eden kişilere projemin hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar İletişim: 0539 373 31 45

Sultanbeyli İkinci El Eşya sektörü içerisinde kullanılmayan eşyaları değerince satın alarak ihtiyacı olan kişilere ulaştırmaya çalışıyoruz. Sıfır eşyaların nasıl bir maddi değerleri varsa ikinci el eşyalarında buna oranla bir maddi değerleri bulunmaktadır. Kullanılan her eşya, yapısına göre değerlendirilerek eşya sahiplerinden belirli bir ücret karşılığında satın alınarak yine belirli bir ücret karşılığında satılmaktadır. Eğer çevrenizde bu tür ürünlerin ticaretini yapan merkezler var ise ellerinizde bulunan eşyalar için fiyat teklifleri alabilirsiniz. Dükkan üzerinde hizmet veren kuruluşların belirli bir oranda masraflarının bulunmasından dolayı eşya alım ücretlerini düşürerek masraflarını karşılamaya çalışmaktadırlar. Eğer bu tür komisyon ücreti ödememek istiyorsanız sizleri projemize davet etmek istiyoruz.

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alan Yerler

Sultanbeyli İkinci El Eşya konusunda dükkan sahipleri ile uğraşmak, nakliyesinin nasıl yapılacağını düşünmek istemiyorsan bizlere başvuruda bulunabilirsin. Elinde bulunan tüm ikinci el eşyaları alabilir, 1 saat içerisinde işlemleri tamamlayabilecek bir sisteme sahip olduğumuzu söyleyelim. Eşya alımı konusunda istediğimiz tek şey bize WhatsApp üzerinden eşyaların resimlerini göndermektir. Geri kalan işlemleri hallediyor, uzman ekibimiz fiyat değerlendirmesi yaparak sizlere iletiyor. Eğer tutar sizi tatmin edici düzeyde ise işlemleri başlatıyor, nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Adresinize gelen ekiplerimiz eşyaların taşınması sırasında anlaşılan tutardaki ödemeyi sizlere yapıyor. Oldukça güzel olan bu sistem sonucunda hem siz, hem de biz kazançlı bir ticaret yapmış oluyoruz.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.