İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

2. el eşya alım satım

İkinci El Eşyalarımı Nasıl Satarım?

Elinizde bulunan tüm 2. el eşyalarınızı değerinde en yüksek fiyatlardan satın alıyoruz.

Eğer sizde ikinci el eşyalarımı satmak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki formu doldurun ve bize ulaşın.

Yada buradan 0539 373 31 45 numaralı 2. el eşya whatsapp hattımıza mesaj atarak, kolayca bize ulaşın, 2. el eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve fiyat teklifi almak isteyin. İkinci el eşyalarınızı satmak İstanbul-2elesya.com web sitesi ile işte bu kadar kolay!

2. El Eşya Satmak İstiyorum İletişim Formu:


  • 2. El Eşya Satma Süreci Nasıl İşliyor?

Satmak istediğiniz 2. el ev eşyası, ofis eşyası, restaurant eşyaları, cafe eşyaları, şirket eşyaları veya her hangi bir 2. el eşya olabilir, buna karar verdikten sonra süreç başlıyor. Yani, öncelikle hangi eşyaları satmak istediğinizi belirliyorsunuz.

  • Satacağım 2. El Eşyaların Fotoğraflarını Nasıl Gönderebilirim?

Bize Whatsapp hattımızda 2. el eşyalarınızın fotoğraflarını kolayca gönderebilirsiniz. Fotoğraflar ne kadar düzgün çekilmiş olur ise, sizler için fiyat teklifi yapmamız o kadar kolay olur.

  • Satacağım 2. El Eşyalar İçin Fiyat Teklifi Nasıl Alacağım?

Whatsapp’tan göndermiş olduğunuz fotoğraflar için fiyat teklifi almak istediğinizi belirtiniz. 2. El eşyalarınıza ekibimiz hızlıca göz atacak ve değerinde en iyi fiyatı sizler için verecektir.

  • Fiyatta Anlaştık, Paramı Ne Zaman Alacağım?

Ekibimiz sizden randevu alarak müsait olduğunuz gün içerisinde (bu aynı gün bile olabilir), yerinize gelecek ve eşyaları sizden temin edecek. Ardından hemen nakit olarak paranız size takdim edilecektir.

  • Hangi 2. El Eşyalarımı Satabilirim?

Beyaz eşya, elektronik eşya, koltuk takımları, büro mobilyaları, restaurant eşyaları, cafe eşyaları gibi aklınıza gelebilecek tüm 2. el eşya satım işlemi için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.