Eyüp İkinci El Eşya Alanlar / Alan Yerler

Eyüp İkinci El Eşya Alanlar / Alan Yerler

2. El Hızlı Alım - Satım İçin Arayın: 0539 373 31 45

Eyüp İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya sektörü üzerine bugüne kadar onlarca yazı hazırladığımızı, ellerinizde bulunan eşyaları nasıl satabileceğiniz hakkında bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. İstanbul’u semt semt inceleyerek bölgelerde yaşayan insanların genel sorunlarını dile getirerek bazı çözüm önerilerinde bulunduk. Bu yazımızda da Eyüp ikinci el eşya konusuna değinerek bölge halkı için bazı sorunları dile getirmeye çalıştık. Eyüp ikinci el eşya alan yer konusunda son zamanlarda ciddi sorunlar yaşandığını söyleyebiliriz. Eşyalarını değiştirmek isteyen kişiler, mevcut durumda yer alan eşyalarını satmadan yenilerini maalesef alamamakta. Bu tür ürünlerin ticaretini yapan kişiler ellerine yeterli miktarda eşya bulunduğunu belirterek müşterilerden gelen istekleri geri çevirmek durumunda kalmaktadır.

Eyüp İkinci El Eşya Alanlar İletişim: 0539 373 31 45

İkinci el eşya konusunda yaşanılan sorunlardan dolayı Eyüp vatandaşlarından sürekli bildirimler alıyor, bölgeleri için bir girişim başlatmamız üzerine öneriler alıyorduk. Birazdan tanıtımını yapacağımız proje gelen istekler doğrultusunda hayata geçirildiğini ve oldukça güzel geri dönüşler aldığını belirtmek istiyoruz. İkinci el sektöründeki ticaretler genel olarak satıcıların zarar etmesine neden olacak şekilde düzenlenmektedir. Satıcılardan düşük fiyatlara satın alınan ürünler alıcılara yüksek fiyatlardan satıldığı için sektör ayakta kalmaya çalışır. Alıcılar zaten dönemlik olarak kalacakları evlerdeki eşya ihtiyaçlarını karşılamak adına bu tür ürünlerden almaktadır. Ürünlerini düşük fiyatlardan satmak yerine ihtiyaç sahibi olan kişilere vermek istemeleri daha mantıklı olarak görülmekte. Bu duruma bir dur demek amacı ile;

Eyüp İkinci El Eşya Alan Yerler

Eyüp İkinci El Eyüp ikinci el eşya alan yerler konusunda farklı arayışlara giren kişilere projemizi kesinlikle önermek istiyoruz. Görsel üzerinde yer aldığı gibi kişilere bir iletişim numarası bırakmak istiyoruz. Bu numara üzerinden ikinci el eşyalarını satmak isteyen herkesin ulaşabileceğini, bünyemizde her müşteri içn ayrı bir yerin bulunduğunu belirtmek istiyoruz.  Bir eşyanın yıllar boyunca kullanılması onun kullanılamaz olmadığını değiştirmez. Bu nedenle her ürünün sahip olacağı ürünün mevcut değeri üzerinden yıllanmasına göre belirliyor, ürünün kullanım değerinin bulunup bulunmadığını tespit etmeye çalışıyoruz. Ürünler ve eşyalarınızın satın alınıp alınamayacağını öğrenmek, projemizden yararlanabileceğini tespit edebilmek amacı ile bizlere ulaşmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

 

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.