İkinci El Eşya

İkinci El Eşya

İkinci El Eşya, genel olarak öğrenciler, bekarlar ya da orta düzey gelire sahip kişiler tarafından tercih edilmekte. Sıfır eşyaların fiyatları ülke içerisinde yüksek olmasından dolayı birçok kişi alım durumunu daha çok bu tür eşyaların alım ve satım işlerini yürüten merkezlerden temin etmeye çalışmaktadır. Bu tür satış noktaları içerisinde satılan eşyalar genel olarak eski, aşırı kullanılmış olarak düşünülse de oldukça kaliteli, birkaç ay kullanılmış sıfır eşyalar dahi bulunabilmektedir. Burada işlem yapacağınız alım ve satım merkezinin kalitesi ve çevresi ön plana çıkmaktadır. Küçük ve orta ölçekli şehirlerde bu işlemler oldukça kolay bir şekilde halledilebilirken İstanbul gibi bir merkezde birçok sorun ile karşılaşılabilmekte.

İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında yüzlerce İkinci El Eşya alım ve satım mağazaları bulunmasına karşın istenilen şartların büyük bir bölümü yerine getirilememektedir. Özellikle alım konusunda bu tür mağazalar satılmak istenilen ürünleri piyasanın oldukça aşağısında almak isteyerek yüksek fiyattan satarak kar elde etmek istemektedirler. Bu durum, satıcı kişileri olumsu yönde etkilerden dükkan sahibi olan kişilerin yüksek kazançlar sağlamasına neden olmakta. Aynı durum eşya alımı için gelen kişilerin de başına gelmektedir. Almak istedikleri ürünlerin kusurlarının gizlenerek etmeyecek ücretler üzerinden satış yapmaları alan kişilerin de zor duruma düşmesine neden olmakta. Bu gibi durumları ortadan kaldırmak için büyük bir girişim başlattığımızı ve koruyucu önlemler aldığımızı söylemek istiyoruz.

İkinci El Eşya Alım

İkinci El Eşya satmak isteyen kişiler, görseller ve internet adresimiz üzerinde yer alan numaralar üzerinden iletişime geçmelerinde satmak istedikleri ürünleri inceliyor ve en yüksek fiyat üzerinden alınabilmesi için çalışmalarda bulunuyoruz. Ellerinizde satılmayı beklenen ürünlerin resimlerini WhatsApp aracılığıyla bizlere gönderebilir, değerinin biçilmesi hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha çok kullanılmaya değer ürünlerin alımını yapan şirketimiz, kullanım ömrünü tamamlamış, vadesi dolmuş ürünlerin alımını kesinlikle yapmamaktadır. Bunun nedeni olarak; ürünlerin eş değer fiyatları üzerinden alıcı kişilere satılacak olmasından dolayı ücretini hak edecek şekilde seçilmelidir. Bu sistem, kaliteli ve alıma değecek olan ürünleri satıcı ve alıcıyı koruyacak ve gözetecek şekilde piyasaya sürmektedir.

İkinci El Eşya Alım – Satımı Yaptığımız Bazı Kategorilerimiz ve Semtlerimiz:

İkinci El Eşya

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Antika Eşya Alanlar

İkinci El Mobilya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.