Mobilya Alanlar / Alan Yerler

İkinci El Mobilya Alanlar

2. El Eşya Hızlı Alım – Satım İletişim: 0539 373 31 45

Mobilya, dünya genelinde birçok kişinin ev ihtiyaçları içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Her geçen gün bu alanda meydana gelen değişimler, mobilyaların daha da lüks hale gelmesine, daha modern görünümlü olmalarına katkı sağlamakta. Son yıllarda orta ölçekli başta olmak üzere birçok ailelerin evlerini yenilemek için girişimlerde bulunduğunu, mobilyalarının sırası ile değiştirdiklerini görmekteyiz. Uzun yıllardır kullanılan mobilyaların değiştirilme kararı alınması ile beraber eskilerinin ne olacağının merak edildiğini söylemekteyiz. Birçok kişi köy ve kasabalarında bulunan yazlık evlerine eşya aktarımında bulunurken bir kısım da kömürlükte çürümeleri için beklemekte. Yine bir kısım da yeni aldıkları eşyaların borçlarını ödemek için eskilerini satma derdine girmekte.

Mobilya Alanlar, eskilerine neler olacağını düşüne dursunlar, bizler bu konuda nelerin karşılayacağını konuşalım. Sahip olduğunuz 2. El Mobilyaları değerinde satmak istiyorsanız elbette Spotçular ile iş birliğine girmek durumundasınız. Bu alanda büyük kar eden ikinci el alım ve satım mağazaları mobilyaları değerinden oldukça düşük fiyatlara satın alarak oldukça yüksek fiyatlar üzerinden satmaktadırlar. Bu durumun İstanbul gibi bir bölgede sürekli dile gelmesi alıcı ve satıcıların bu gibi durumlara karşı ön yargılı olmalarına neden olmakta. İstanbul İkinci Eşya Alım ve Satım konusunda başlattığımız bu girişim sayesinde kişilerin mağazalara kadar gelmeden sadece telefon üzerinden alım ve satım işlemleri yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Bunun nasıl olacağını düşünüyorsanız; Yukarıda yer alan görsellerde görüleceği gibi bir iletişim numarasının yer aldığını görüyorsunuz. Bu iletişim kanalı üzerinden mobilya satmak isteyen kişilerin ulaşması durumunda en iyi şekilde ilgilenileceğini belirtmek istiyoruz. Sizlerden ellerinizde bulunan mobilyaların fotoğraflarını WhatsApp üzerinden göndermeniz gerektiğini, bununla beraber mobilyaları kaç yıldan beridir kullandığınızı, herhangi bir darbe ve zararın olunup olmadığını belirtmeniz isteyeceğiz. Verdiğiniz bilgiler ışında mobilyalarınızın en ideal fiyatlar üzerinden satın alınacağını, tüm işlemlerin ekiplerimiz tarafından yerine getirileceğini de hatırlatmak istiyoruz. Diğer alım ve satım yapan spotçular gibi ürünlerin kesinlikle piyasa değeri altından alınmayacağını, değerinin ne ise oldukça üstünde bir fiyat ile satın alınarak güvenilir bir şekilde alınmasına öncülük ediyoruz. Alım işlemlerinde yürütülen hassasiyetlerin satımlar sırasında da uygulandığını da eklemek istiyoruz.

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.