Antika Eşya Alanlar / Alan Yerler

Antika Eşya Alanlar

2. El Eşya Hızlı Alım – Satım İletişim: 0539 373 31 45

Günümüzde kullandığımız eşyaların değerleri daha çok üretimlerinde kullanılan malzemelerin değerlerine göre belirlenmektedir. Ürünler, kullanılmasından ziyade yıllanması ile beraber daha da değer kazanarak koleksiyoncuların göz bebekleri haline gelmektedir. Yıllanan eşyalar daha çok elektronik olmayan ya da elektronik olup halen çalışmaya devam eden ürünlerden oluşmakta. İstanbul gibi büyük bir şehirde birçok Antikacı dükkanın yer aldığını görüyor, bu tür mağazalarda çocukluğumuzun ya da bizden önce yaşayan nesillerin en nadide parçalarının yer aldığını görüyoruz. Bazı ürünler nadir olmalarından dolayı servetler biçilerek satın alınmakta ya da satılmakta. Eğer sizlerin evlerinizde de bu tür parçalar var ve satmayı düşünüyorsanız çoğu zaman hüsrana uğrayabilirsiniz.

Antika eşyaların satımı hızlı olmadığından dolayı satıcı kişiler herhangi bir antika alımı ile karşı karşıya kaldıkları zaman alımları oldukça düşük ücretler ile yapmaya çalışmaktadırlar. Ülkemiz tam bir antika cenneti olmasından dolayı satım yapmak isteyen kişi sayısı ne kadar fazla olsa da satan kişi sayısı bir elin parmağını geçmemektedir. Fiyatların kötü olması koleksiyon sahiplerinin de olumsuz etkilenmesine neden olmakta. Antika Eşya Alan Yerler üzerine araştırmalarda bulunan eşya sahipleri son zamanlarda bizim tarafımızdan oluşturulan bir proje ile karşı karşıya gelmektedir. Hayata geçirdiğimiz proje ile mevcut satışa hazır bulunan antikaları değerinde satın alıyor, antikaların değerlerine saygı duyarak piyasalar içerisinde yer almalarına olanak sağlıyoruz.

Antika Eşya Alan Yerler arasında yer alan oluşumumuza yukarıda eklenen görseller üzerindeki telefon numarası üzerinden ulaşabilir, antika eşyalara ait görüntülerin iletilmesi durumunda satın alımlarını sağlayabiliriz. Yapacağımız görüşmeler tamamen telefon görüşmesi ya da WhatsApp aracılığıyla olacak olup değerlendirmeleri piyasa üzerinde vereceğimize emin olabilirsiniz. Antika denilen eşyaların zaten piyasalar içerisinde belirli bir değerleri bulunmaktadır. Bu değerleri koruyarak eşya sahiplerine hak ettikleri ücretleri sağlıyor, eşyaları evlerinden alarak ödemelerini gerçekleştiriyoruz. Bu projemiz sayesinde dükkan dükkan gezmek durumunda kalmayan antika sahipleri tüm işlemlerini bir telefon üzerinden halletmeleri ve değerinde bir satış yapmalarından dolayı oldukça memnundurlar. Bizden yani ikinci el eşya alanlar firmamızdan teklif almadan önce diğer mağazalardan teklif önerileri almanızı, vereceğimiz teklifin ürünlerin değerlerine uygun olduğunu gözlemlemenizi istiyoruz.

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.