Cafe Malzemeleri Alanlar / Alan Yerler

Cafe Malzemeleri Alanlar / Alan Yerler

2. El Hızlı Alım - Satım İçin Arayın: 0539 373 31 45

Cafe Malzemeleri Alanlar

Cafe malzemeleri alanlar ve cafe malzemeleri alan yerler için İstanbul’da her semtten bize ulaşabilirsiniz. Ticaret, her zaman insanların kazanç sağlayabileceği bir alan olmadığını biliyor, açılan işletmelerin zaman içerisinde istenilen potansiyeli gösteremediklerinden dolayı kapatıldığını görüyorsunuz. Günümüzün en popüler iş kaynakları arasında yer alan cafe işletmeciliği, maalesef ki her insan tarafından yapılamamakta. Cafenin açılmış olduğu yer, hedef kitlesi, menü fiyatları bir cafenin kazanç getirip getiremeyeceğine büyük oranda etki etmektedir. Eğer bazı nedenlerden dolayı işleriniz bozuk gitmiş ve işletmenizi kapatmak durumunda kalmışsanız ellerinizde kalan Cafe Malzemeleri hakkında düşünerek bu malzemelere ne olacağını sorgulamaktasınız. Son zamanla yeni girişimcilerin de bu alana girmek istemeleri ile beraber bu tür Cafe Malzemeleri alan ve satan yerlerin arttığını görmekteyiz.

İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar İletişim: 0539 373 31 45

Cafe açmak isteyen kişiler ilk etapta fazla masraf harcamamak adına malzemelerin büyük bir bölümünü ikinci el olarak almak isterler. Piyasada bulunan malzemelerin büyük bir bölümü az kullanılmış olmalarından dolayı fiyatların sıfır malzemelere yakın olmasından dolayı alım durumlarında güçlükler yaşandığını söyleyebiliriz. Cafe Malzemesi satmak isteyen kişilerde farklı bir durumdan şikayetçilerdir. Satmak istedikleri malzemeler ikinci el ticareti yapan kişiler tarafından değerinin çok ama çok az fiyatlar teklif edilerek alınmak istemesi yapmış oldukları işten iyice soğumalarına neden olmaktadır. İkinci el eşya alım ve satımı yapan işletmelerin uygulamış olduğu adaletsiz fiyat politikalarından şikayetçi olan birçok kişinin talepleri doğrultusunda yeni bir proje başlatarak alıcı ve satıcıların haklarını koruma altına almaya karar verdik.

İkinci el Cafe Malzemeleri satmak isteyenler düşük fiyat tekliflerinden şikayetçi iken malzemeleri almak isteyen kişiler istenilen yüksek fiyatlardan şikayetçi olduğunu görmekteyiz. Öncelik hedefimiz satıcıların haklarını koruyarak hak ettikleri ücretlerden ürünlerini satmak olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için oluşturduğumuz bir proje ile satıcıların herhangi bir şekilde mağaza mağaza gezmeden işlemlerini sadece telefonlar üzerinden çözebilmelerine imkan tanıyabilecek bir girişime imza attık. Bu sayede satıcıları ürün satma telaşına girmeden ürünlerini WhatsApp aracılığı ile pazarlayabilecekleri bir alan oluşturmaya çalıştık. Ürünler, eğer kullanıma uygun ise değerince alıyor, satıcıları mağdur etmemek adına en iyi teklif sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim kanalı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Cafe Eşyası Alanlar Olarak Aldığımız Diğer 2. El Eşyalar

One thought on “Cafe Malzemeleri Alanlar / Alan Yerler

    ahmet çavuş
    8 Şubat 2020
    Cevapla

    İstanbulda kapattığım kafe sandalye masa hatta mutfak eşyalarını bile çok hızlı satın aldılar, teşekkür ediyorum!

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevap Yazın..
1
Yardım ister misiniz?
Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Sorularınızı bize buradan hızlıca sorabilirsiniz.